بلفاروپلاستی پلک پایین

بلفاروپلاستی پلک پایین حتما تا به حال این واژه یا عبارت را از پزشک خود و یا دوستان خود شنیده این در این مقاله به توضیح کامل بلفاروپلاستی پلک پایین و روش های مشابه ان خواهیم پرداخت اما بهتر است در ابتدا بدانیم بلفاروپلاستی  را چرا باید استفاده کنیم ؟

چگونه می توانید کیسه های زیر چشم خود را از بین ببرید؟ خبر خوب اینه که: پف پلک های پایین شما، اگرچه ممکن است آزار دهنده باشند ، اما معمولاً بر بینایی یا سلامتی تأثیر نمی گذارند.

اما اگر می خواهید پف دور چشم خود را کاهش دهید، راه حل های موقتی و طولانی مدت وجود دارد. بلفاروپلاستی یکی از این راه حل هاست.

بلفاروپلاستی-پلک-پایین-پلک
در تصویر عمل قبل و بعد بلفاروپلاستی را نشان می دهد.
جراحی پلک پایین چگونه کار می کند؟

بلفاروپلاستی پلک پایین با از بین بردن پوست و چربی اضافی و دوختن پوست زیر چشم به همدیگر، ظاهر محکم تری به ناحیه زیر چشم می دهد. ساختارهای ظریفی در اطراف زیر چشم وجود دارد، از جمله عضلات چشم و کره کره چشم. این   جراحی نیاز به یک رویکرد دقیق دارد تا ناحیه زیر چشم را صاف کرده و کمتر پف کند.

چندین روش جراحی برای پلک پایین وجود دارد:

برای دوستانان به اشتراک بگذارید

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

لینک کوتاه    https://plink.ir/0cYzn

 سایر اقدامات درمانی پلک​

 برای افرادی که کیسه چشم ندارند و برجستگی کمتری دارند و چربی اضافی در ناحیه زیر چشم ندارند، ما به شما یک جراحی زیبایی را پیشنهاد می دهیم. در این تکنیک جراح به راحتی پوست اضافی را از بین می برد.

بلفاروپلاستی پلک پایین.راه درمان
بلفاروپلاستی پلک پایین.راه درما

 آیا روش دیگری جز جراحی هم وجود دارد؟

 ممکن است شما تصور کنید که جراحی تنها گزینه برای برداشتن کیسه چشمتان است، اما گزینه های زیادی وجود دارد.

 پبشنهاد می کنیم با یک متخصص لوازم آرایشی در مورد روش های زیر صحبت کنید:

 میکرونیدلینگ

 میکرونیدلینگ از فرایندی به نام درمان القایی کلاژن (CIT) برای کاهش ظاهر کیسه های چشم استفاده می کند.

 CIT سلولهای بدن را برای تولید کلاژن و الاستین بیشتر تحریک می کند. اینها پروتئین هایی هستند که پوست را صاف و    سفت می کنند.

 لایه برداری شیمیایی

 لایه بردارهای شیمیایی از ترکیبات مختلفی از اسیدهای گیاهی یا طبیعی برای تحریک جوان سازی پوست استفاده می کنند و در نتیجه چین و چروک کمتری ایجاد می شود و پوست پلک پایین شما صاف می شود. این لایه بردار ها، با از بین بردن لایه های بیرونی آسیب دیده کار می کنند و پوست را سفت و محکم می کنند.

 لیزر درمانی

 درمانگران از لیزرهای تولید کننده گرما برای تحریک تجدید سلول سلول پوست استفاده می کنند. پرتوهای کوتاه و غلیظ نور، لایه خارجی پوست را برداشته و تولید کلاژن را تحریک می کند. وقتی پوست خوب شد، سفت و صاف می شود.

 

 پرکننده های تزریقی

 برخی از افراد ممکن است مواد پرکننده تزریقی را ترجیح دهند. اینها موقتی است. مواد پرکننده  در زیر و اطراف کیسه های چشم تزریق می شود، تا آنها را استتار کرده و انتقال آن را از درب پایین به گونه نرم کند. این روش به بیهوشی نیازی ندارد و فقط باید حداقل درد ایجاد کند.

 

 داروی خانگی کیسه چای

 اگر فردی بخواهد کیسه های چشم خود را در خانه درمان کند، استفاده از کیسه های چای به عنوان کمپرس سرد می تواند به کاهش تورم چشم کمک کند.

 با این حال، توجه به این نکته مهم است که هیچ مدرک علمی اثبات این دارو را اثبات نکرده است. اگر در ظاهر کیسه های چشم بهبودی حاصل شود، موقتی خواهد بود.

بلفاروپلاستی پلک پایین.راه درمان
بلفاروپلاستی پلک پایین.راه درمان

 

*نکته .اصولا بررخی از این روش ها در تحقیقات بیمارتان فارابی  به نتیجه ی قطعی رسیده است

 روش های خانگی برای بهبود بلفاروپلاستی پلک پایین

 بسته به علت، رویكردهای مختلفی برای كاهش پف زیر چشم وجود دارد. درمان های خانگی می توانند به طور موقت   درپوش های تحتانی را كه گاهی اوقات از جمع شدن مایعات در ناحیه زیر چشم متورم شده اند، جمع كنند:

  • از کمپرس خنک استفاده کنید.

  • مایعات را قبل از خواب کاهش دهید و نمک را در رژیم غذایی خود کاهش دهید. این امر باعث کاهش احتباس مایعات می شود که می تواند کیسه های زیر چشم را ایجاد کند.

  • سیگار نکشید سیگار کشیدن می تواند مشکل کیسه های زیر چشم شما را تشدید کند.

  • به اندازه کافی خوابیدن. برای بیشتر بزرگسالان، هفت تا نه ساعت مقدار خوبی از خواب است.

  • علائم آلرژی را کاهش دهید. در صورت امکان از مواد حساسیت زا خودداری کنید. داروهای آلرژی بدون نسخه را امتحان کنید. در صورت بروز واکنش های زیر چشم به دلیل رنگ مو، صابون، مواد آرایشی یا سایر مواد حساسیت زا، در مورد راهکارهای پیشگیری با پزشک خود صحبت کنید.

برای دوستانان به اشتراک بگذارید

Share on whatsapp
WhatsApp
Share on telegram
Telegram

لینک کوتاه    https://plink.ir/0cYzn

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.